Миколаївський зоопарк отримав нові системи очищення води. Невдовзі заклад стане учасником програми «Доступна вода». Відповідне рішення вчора, 23 жовтня, погодила депутатська комісія з питань житлово-комунального господарства. Наразі йде активна підготовка до сесії міськради Миколаєва, яка запланована 26 жовтня.
Про це повідомляє телеканал «МАРТ».
Питання включення Миколаївського зоопарку до програми «Доступна вода» розглядалося но комісії з питань житлово-комунального господарства Миколаївської міськради. Голова комісії Дмитро Іванов заявив, що він особисто просив внести зоопарк до переліку установ програми.
«Миколаївський зоопарк отримав систему зворотнього осмосу. Вона міцна і велика. Щоб її ніде не передавати я попросив включити їх в список, щоб вони сами її обслуговували, бо чиста вода потрібне не тільки людям, а і тваринам», — зазначив голова депутатської комісії Дмитро Іванов.
Голова комісії окремо зазначив, що була пропозиція передати систему очищення води на баланс комунального підприємства «Миколаївські парки», однак там не змогли б виділити на її утримання достатнього фінансування. Включення Миколаївського зоопарку до програми «Доступна вода» депутати підтримали одноголосно.