Кубки, медалі і призові місця: здобутки миколаївських спортсменів за рік

Протягом року понад 3000 миколаївських спортсменів, що займаються в спортшколах та клубах міста, взяли участь у 48 всеукраїнських, міжнародних, міських змаганнях та у 29 навчально-тренувальних зборах. Про це повідомили в міському управлінні фізичної культури і спорту.

В результаті виступів миколаївські спортсмени неодноразово підіймалися на п’єдестали пошани чемпіонатів та кубків Європи, світу та міжнародних змагань.

Так, миколаївський параолімпієць, вихованець МСДЮСШОР з легкої атлетики Ігор Цвєтов став дворазовим чемпіоном світу. Данило Коновалов, вихованець КДЮСШ «Україна», переміг на Європейських іграх у синхронних стрибках з 3-метрового трампліну. Максим Мірза з тієї ж спортшколи став чемпіоном Європи серед юніорів зі стрибків у воду.

Наша титулована фехтувальниця, справжній символ незламності та спортивна гордість України, вихованка СДЮСШОР м. Миколаєва з фехтування Ольга Харлан завоювала золото на Європейських іграх-2023 у Польщі. Рапіристка Ольга Калкутіна на Кубку світу посіла 3 командне місце. Миколаївська рапіристка Аліна Полозюк завоювала бронзу на турнірі серії SATELlite Fie memorial tudor petrus та на Чемпіонаті Європи посіла 2 командне місце.

Спортсмени з ДЮСШ з єдиноборств теж показали високі результати. Владислав Григор’єв виборов «золото» Кубку Європи з кікбоксингу ВАКО. Віталій Діхтяр став чемпіоном Європи з кіокушинкай карате серед кадетів, юніорів та молоді. Ярослав Григор’єв та Вікторія Павленко — призери Кубку Світу з кікбоксингу ВАКО.

Спортсмени ШВСМ не відставали від колег. Олена Буряк встановила новий рекорд та посіла два перші місця на відкритому Чемпіонаті Світу з академічного веслування на concept-2. Самір Мірзоєв став чемпіоном Європи з тхеквондо серед юніорів.