Миколаївський шабліст Даніїл Скороход здобув дебютну нагороду на рівні Європейського кадетського циклу

16-річний миколаївський фехтувальник став третім із 98 учасників на етапі в чеській Празі.

Даніїл Скороход стартував у групі з чотирьох перемог із п’яти можливих і відтак отримав 21 номер посіву в турі прямого вибування.

Уже в 1/32 фіналу Даніїл виграв у швейцарця Віктора Айхлера (15:4), після чого також був сильнішим за іншого українця Андрія Фещенка (15:8), італійця Лоренцо Віскарді (15:5) та чеха Сімона Качека (15:9).

За крок до фіналу миколаїця зупинив перший номер посіву, болгарин Нікола Господінов (15:11). Відтак Скороход завершив турнір із «бронзою».

Раніше найкращим результатом миколаївського фехтувальника на такому рівні було десяте місце у вересні 2022 року.

Тренує молодого спортсмена Артем Скороход.