News

Продуктові набори та картопля: волонтери з Нової Одеси привезли гуманітарну допомогу в Снігурівку

Today 18:00
Волонтери з Нової Одеси привезли гуманітарну допомогу в Снігурівку. 70 продуктових наборів та картоплю передали місцевим волонтерам, які роздають її тим, хто потребує.

На деокупованих територіях Херсонщини та Миколаївщини ідентифікували тіла близько 200 загиблих

Today 16:48
На звільнених територіях Миколаївської та Херсонської областей пошукові групи Офісу Уповноваженого зі зниклих безвісти продовжують відпрацьовувати локації ймовірних поховань. Пошуковці взялися до справи з першого дня деокупації. Працювати доводиться в надскладних умовах, адже безпекова ситуація тут досі нестабільна.

Миколаївські енергетики допомогли у відновленні електроживлення Херсонщини

Today 15:00
На звільнені від окупанта території в останній тиждень рушили всі наявні бригади АТ «Миколаївобленерго», а також залучені фахівці. Вони працювали практично без перепочинку, не знаючи вихідних та перерв на «несприятливі погодні умови». Через тривалі дощі під’їзні шляхи подекуди довелося організовувати насипом будівельного сміття, інакше важка спецтехніка просто не могла дістатися локації.

Страшні сторінки історії: у Миколаєві вшанували пам'ять жертв Голодомору

Today 13:15
Сьогодні, 26 листопада, в Україні відзначається День пам'яті жертв Голодомору у 1932-1933 роках. Незважаючи на військові дії, що продовжуються на території нашої країни, у Миколаєві відбулося традиційне вшанування жертв цієї страшної історії.

Кім закликав готуватися до нових ударів по енергосистемі: запасатися водою та допомагати один одному

Today 12:12
Голова Миколаївської ОВА Віталій Кім повідомив, що зараз готуються до того, що окупанти знову будуть нападати на енергетичну систему країни, тому готуються заходи з її захисту.

Лікарня в Снігурівці отримала гуманітарну допомогу від волонтерів з Швеції

Today 10:47
Волонтери шведської організації "OperationAid" трьома автомобілями 22 листопада доставили в Снігурівку ліки та медичне обладнання для лікарні, а також продуктові, гігієнічні набори і теплі речі для місцевих жителів. Організація функціонує і допомагає цивільним з березня 2022 року.

З Миколаєва на благодійну виставку за кордон відправлять дитячі малюнки

Yesterday 21:30
У Миколаївському інтернаті №7 з 15 листопада відкрили виставку дитячих малюнків на патріотичну тематику. Волонтери місцевого благодійного фонду "Воїни добра" планують в грудні-січні відправити 68 робіт та їхні скановані копії за кордон на благодійні виставки для збору донатів на підтримку міста.

Pages