News

Save the Children - Миколаївщині: мешканці Березнегуватого отримали гігієнічні набори

Today 16:02
До селища Березнегувате, що на Миколаївщині, з важливою місією завітали волонтери гуманітарного штабу "Центру підтримки бізнесу". Зокрема, мешканцям однієї з найпостраждалішої від військових дій громад передали гігієнічні набори.

У Миколаєві відновлюють медичні заклади, що постраждали внаслідок обстрілів російських окупантів

Today 14:40
Минулого року з бюджету міста нам виділили 20 млн 700 тис. грн, які були освоєні на поточний ремонт закладів - заміну вікон, дверей, відновлення покрівель. Лише в лікарні №5 довелося встановити 540 нових вікон та 97 дверей. Про це розповіла під час брифінгу очільниця управління охорони здоров’я Ірина Шамрай.

Як працює у Миколаєві центр комплексної реабілітації для дітей та дорослих з інвалідністю

Today 13:00
У Миколаєві з 15 лютого 2023 року працює комунальна установа "Міський центр комплексної реабілітації для дітей та людей з інвалідністю". Станом на березень до закладу надійшло майже 40 заявок. Реабілітація дітей та дорослих відбувається в індивідуальному режимі.

Відновлення дитсадків, шкіл і підтримка бізнесу: мер Миколаєва провів зустріч із послом Австрії

Today 11:38
У понеділок, 20 березня, до Миколаєва з робочим візитом прибула делегація на чолі з Надзвичайним та Повноважним Послом Австрії в Україні Арадом Бенкьо. До її складу увійшли виконавчий голова організації SECI c/o ОБСЄ Міхаел Фацекас та аташе Посольства Республіки Австрія в Україні Армін Регор.

У Миколаєві привітали з професійним святом працівників комунальних підприємств

Today 10:03
Міський голова Олександр Сєнкевич та секретар міськради Дмитро Фалько вручили співробітникам міських комунальних підприємств Почесні грамоти та подяки за сумлінну, без перебільшення, героїчну працю.

Поля, де були бойові дії, потребують досліджень, - миколаївська екологиня

Today 08:37
За рік бойових дій ґрунти Миколаївщини отримували механічні та хімічні пошкодження. Під час вибухів у землю концентровано потрапляли важкі метали й різні отруйні речовини. Врожай, вирощений на місцях колишніх боїв, не зможе отримати екологічний сертифікат, через вміст сторонніх елементів.

ВідновиДІМ: у Миколаєві представникам ОСББ розкажуть про можливості швидкої відбудови будинків

Yesterday 17:45
У Миколаєві проведуть вебінар для ОСББ щодо юридичних питань участі у програмі «ВідновиДІМ». Нагадаємо, у лютому 2023 року Миколаївщина увійшла до переліку областей, де реалізується програма з відновлення житлових будівель, пошкоджених внаслідок військової агресії російської федерації проти України.

Pages