Evidence

Слідчі поліції оголосили підозру жителю Вознесенська за підтримку збройної агресії рф проти України

Today 18:00
За даними слідства, 57-річний чоловік підтримував збройну агресію рф проти України та окупаційну політику у соцмережі. На особистій сторінці в одній із заборонених соціальній мережі він публічно поширював дописи й публікації на підтримку дій російських окупантів.

У Миколаєві псевдобанкіри ошукали місцевих мешканців на 160 тисяч гривень

Today 17:19
Одним з найпоширеніших видів незаконного заволодіння коштами є шахрайство пов’язане із банківськими рахунками. За минулу добу від рук аферистів потерпіли жителі різних мікрорайонів обласного центру. Загальна сума втрачених коштів становить понад 160 тисяч гривень.

Миколаївські патрульні провели для дітлахів цікавий урок на тему безпеки дорожнього руху

Today 15:40
У партнерстві із патрульною поліцією Миколаївської області у дитячому просторі від СОС Дитячі Містечка України провели цікавий урок на тему безпеки дорожнього руху, а також майстер-клас з виготовлення флікерів (світловідбиваючих браслетів) для юних відвідувачів Дитячого простору.

Миколаївська бібліотека ім. Кропивницького отримала 200 нових книг

Today 14:16
200 нових книг вже чекають на читачів у Центральній міській бібліотеці ім. М.Л. Кропивницького. Добродійником об’ємного книжкового дарунку стала Державна акціонерна компанія «Укрвидавполіграфія» (голова правління Василь Продан). Передача книг є частиною благодійної акції «Українським дітям – українську книгу!», започаткованої у 2022 р. Держкомітетом телебачення і радіомовлення України спільно з Офісом Президента України та Міністерством культури та інформаційної політики України. У церемонії дарування видань взяли участь регіональний представник компанії Андрій Кротов та директор бібліотеки Інга Хоржевська.

Pages