Безбар’єрне майбутнє: у Миколаєві обговорили розвиток інклюзивного суспільства
У вівторок, 26 травня, Миколаївська обласна універсальна наукова бібліотека стала майданчиком для обговорення питань рівності, доступності та інклюзії. У межах Національного тижня безбар’єрності тут відбувся круглий стіл «Безбар’єрне майбутнє: спільні шляхи до інклюзивного суспільства» у гібридному форматі, що об’єднав представників громадськості, бібліотечної сфери та фахівців.










