На Миколаївщині викрили спільників на незаконній вирубці дерев, які нанесли збитків на на понад 2,3 млн грн
Група осіб, до складу якої входили пʼятеро мешканців Веселинівської громади, систематично займалися незаконною вирубкою дерев задля власного збагачення. Усім фігурантам слідчі повідомили про підозру. Їм загрожує до семи років позбавлення волі.













