Правоохоронці впіймали злодіїв, які обікрали літню жінку

Про крадіжку металевих виробів з подвір’я пенсіонерки до поліції заявила родичка потерпілої. 75-річна бабуся поскаржилась, що протягом невизначеного часу з території її домоволодіння були викрадені господарські діжки, баки, металевий швелер та інше майно.

Доманівські поліцейські встановили крадіїв протягом кількох годин. Так, поспілкувавшись із місцевими мешканцями, правоохоронці дізнались, що двоє чоловіків, які мешкають на одній вулиці з потерпілою, пропонували купити у них саме такі речі, які зникли у пенсіонерки, і вже навіть знайшли покупця.

Крадене правоохоронці вилучили та віддали власниці. Відносно злодіїв, один з яких раніше вже притягувався до кримінальної відповідальності, вирішується питання щодо оголошення про підозру. Зі слів зловмисників, майно бабусі вони виносили поступово, користуючись слушними моментами.

Триває розслідування кримінального провадження, розпочатого за ознаками ч.2 ст.185 КК України «Крадіжка», що карається арештом на строк від трьох до шести місяців, або обмеженням волі на строк до п'яти років, або позбавленням волі на той самий строк.

Відділ комунікації поліції Миколаївської області