В обласному будинку дитини почали використовувати програму для корекційної роботи з малюками

Фахівці обласного будинку дитини почали використовувати інтерактивний метроном у корекційній роботі з малюками. Про це повідомляє прес-служба охорони здоров’я Миколаївської ОДА.

Інтерактивний метроном - це програма, створена для корекції дітей з СДУГ, порушеннями аутичного спектру, затримкою психічного розвитку, ДЦП, порушеннями темпу мовлення. Заняття дуже важливі, оскільки здатність прослухати і повторити ритмічні візерунки різного ступеня складності свідчить про дозрівання та функціонуванні скронево-лобно-префронтальних відділів кори головного мозку.

Особливість інтерактивного метроному полягає в тому, що є «зворотний зв'язок» - сенсорна рукавичка. Вона дозволяє оцінити, наскільки чітко дитина впоралась із завданням. Крім того, в сучасній моделі метронома є цікавий для дітей відеоряд, що дозволяє отримати зворотній зв'язок через гру, де дитина потрапляє в ритм, який створюють мультиплікаційні персонажі: метушиться заєць; воїн піднімається вгору, ховається, стрибає.


Психолог складає індивідуальну програму корекції для кожної дитини. Займатися можна починати з 4-5 років. Необхідні регулярні заняття, кількість занять в курсі залежить від індивідуальної програми кожної дитини, яка створюється за результатами нейропсихологічної діагностики.