Для Снігурівки направлено вантажівку з генераторами

Відновлення Снігурівщини продовжується. Гуманітарним штабом при Миколаївській обласній військовій адміністрації була направлена вантажівка з генераторами до Снігурівки, вони вже отримані й почали приносити користь громаді.
 
Завдяки високій потужності ці генератори можуть використовуватись для загальних потреб: у функціонуванні об’єктів критичної інфраструктури, у роботі складів з гуманітарною допомогою, медичних закладів тощо.
 
Надане обладнання було надіслане Ambasada Ucrainei în Republica Moldova/Посольство України в Молдові, колектив якого, на чолі з Послом України Марком Шевченком, регулярно організовує проєкти з підтримки нашої області. Ще одним донором виступило Агентство США з міжнародного розвитку USAID Ukraine - USAID Україна.
 
Зазначимо, що загалом від початку розв'язаної рф війни Агентство доправило в Україну 1661 генератор. Це дозволило забезпечити електрикою школи, лікарні, центри тимчасового перебування внутрішньо переміщених осіб, підприємства тепло- та водопостачання у 22 областях нашої країни.