У Вознесенську поліцейські проводять профілактичні заходи із водіями транспортних засобів

У рамках проведення тижня безпеки дорожнього руху та з метою зменшення аварійності на дорогах інспектори сектору реагування патрульної поліції Вознесенського районного управління провели профілактичну роботу з учасниками дорожнього руху. 

у вознесенську поліцейські проводять профілактичні заходи із водіями транспортних засобіву вознесенську поліцейські проводять профілактичні заходи із водіями транспортних засобів

Інспектори поліції нагадували водіям про дотримання безпечної дистанції, постійно ввімкнені денні ходові вогні, обмеження швидкісного режиму, використання пасків безпеки. Особливу увагу приділили водіям двоколісних транспортних засобів, які менш захищені на дорозі і нерідко зазнають тяжких травмувань. Правоохоронці наголосили на обов’язковому використанні шоломів та інших захисних засобів.

у вознесенську поліцейські проводять профілактичні заходи із водіями транспортних засобів

Поліцейські також нагадали водіям про недопущення керування транспортними засобами у стані сп’яніння, керування транспортним засобом без відповідних документів, порушення правил проїзду перехресть та обгону, проїзд на заборонений сигнал світлофору та яка настає відповідальність у разі порушення цих правил.

у вознесенську поліцейські проводять профілактичні заходи із водіями транспортних засобів

Правоохоронці закликають всіх учасників дорожнього руху бути уважними і обережними та неухильно дотримуватися Правил дорожнього руху.

Вознесенське районне управління поліції