На Миколаївщині під час дитячих канікул діти продовжують навчатись правилам безпечної поведінки

Вогнеборці місцевої пожежної охорони “Галицинове” та вихованці Миколаївської обласної дитячої спілки дружин юних пожежних рятувальників - “Блискавка” активно проводять інформаційну кампанію на території Галицинівської громади Миколаївського району. Спілкуються з місцевими щодо необхідності дотримання правил безпечної поведінки відповідно сезонної тематики.

Про це повідомляє ГУ ДСНС обалсті.

Зокрема обговорюють пожежну безпеку в екосистемах, недопущення пожеж в сільгоспугіддях, запобігання загибелі людей на водних об’єктах.

Окремою темою завжди є мінна безпека. Враховуючи той факт, що дана громада певний час потерпала від обстрілів окупантів, небезпека може чатувати на мешканців під час відвідування відкритих територій, захаращених лісосмуг тощо.

Для молоді фахівці намагаються завжди донести інформацію в ігровій, інтерактивній формі, проводячи заняття як на свіжому повітрі, так і в класах безпеки.

Своєю чергою, про вибухонебезпечні предмети, алгоритм дій на випадок їх виявлення спілкувались рятувальники з хлопчиками та дівчатками в Арбузинському районному будинку творчості школярів. Інтерес у юних слухачів викликали 3 d макети, навчальні відео, з якими матеріал засвоюється краще.

На заходах діти та дорослі отримали інформаційні буклети, листівки, зошити розроблені ДСНС України спільно з UNICEF Ukraine.