У Миколаєві рятувальники ліквідували пожежу на об’єкті

8 липня о 03:13 на спецлінію “101” надійшло повідомлення про пожежу на одному з об’єктів в Заводському районі м. Миколаєва.

За викликом до місця виклику виїхали два пожежно-рятувальні відділення 2 державної пожежно-рятувальної частини та чергова зміна оперативно-координаційного центру Головного управління ДСНС України у Миколаївській області. По прибуттю спостерігалось полум’яне горіння покрівлі. На момент прибуття площа становила приблизно 150 кв. м. Оцінивши ситуацію додатково прийнято рішення за підвищеним номером виклику направити пожежні автоцистерни 1, 3, 4 ДПРЧ, автодрабину 3 ДПРЧ та автоколінчастий підіймач “Bronto Skylift” 5 ДПРЧ, водовозку, автомобіль газодимозахисної служби аварійно-рятувального загону спеціального призначення.

Рятувальниками виконано поетапний розбір конструктивних елементів покрівлі та одночасно здійснено проливку горючих і тліючих осередків. Завдяки професійним діям вогнеборців вдалось не допустити повного знищення будівлі. О 06:10 пожежу локалізували, о 08:05 ліквідували на площі 200 кв м.

Ймовірна причина - коротке замикання електромережі.

Від гарнізону ДСНС залучено 35 чоловік особового складу, 5 пожежних автоцистерн та ще 5 одиниць спецтехніки. Додатково працювали співробітники поліції, аварійна бригада АТ “Миколаївобленерго”.