За добу в Миколаївській області зареєстровано 48 пожеж

Протягом минулої доби в Миколаївській області зареєстровано 48 пожеж. Про це повідомляє ГУ ДСНС області.

В усіх районах області (Миколаївський, Баштанський, Первомайський, Вознесенський) за минулу добу палала суха трава, чагарники на відкритих територіях, пожнивні залишки та в одному випадку тюки соломи на території приватного домоволодіння. Під загрозою знову опинились життя наших мешканців, адже під вогонь потрапили 8 господарчих споруд, покрівля дачного будинку.

Професійними діями вогнеборців врятовано 11 житлових будинків, 5 дачних будинків та ще 7 господарчих будівель на територіях Мішково-Погорілівської, Ольшанської, Новоодеської, Галицинівської територіальних громадах Миколаївського району, Казанківської ТГ Баштанського району. Площа пожеж перевищила 87 га. В одному з випадків внаслідок падіння уламків збитого БпЛА виникло займання сухостою.

В Арбузинській ТГ горіла дерев’яна господарча споруда площею 3 кв. м, причина встановлюється. Покрівлю житлового будинку ліквідували рятувальники у м. Первомайськ, її ймовірно спричинило коротке замикання електромережі. У Братській ТГ горів автомобіль Geely MK на відкритій території на площі 4 кв. м, причина встановлюється. На всі випадки забезпечено оперативне та професійне реагування співробітників Служби порятунку.

Від ДСНС працювали 170 вогнеборців, 45 одиниць техніки, відділення місцевих пожежних охорон “Шевченкове”, “Привільне”, “Первомайське”, “Пересадівка”, “Широколанівка”, Галицинівський загін МПО. Також в гасінні рятувальникам допомагало місцеве населення. Для підвозу води залучався транспорт від приватних підприємств та фермерських господарств.