13 Oct, 11:47
Коштовності не обов’язково залишати лежати в ювелірній скриньці для особливих випадків. Вишукані прикраси можуть стати гармонійним доповненням вашого повсякденного стилю, надаючи йому особливого шарму та підкреслюючи індивідуальність. Тому ексклюзивні ювелірні вироби з каталогу: https://stolychnashop.com.ua/ua/yuvelirnye-ukrasheniya/ здатні стати вдалим завершальним штрихом яскравих та привабливих образів.
Мінімалізм та простота: як базові прикраси можуть стати повсякденним аксесуаром
Базові прикраси зазвичай складають фундамент персональної ювелірної колекції. Невеликі сережки-цвяшки, тонкий ланцюжок з кулоном, лаконічна каблучка-солітер – такі коштовності легко вписуються у будь-який повсякденний образ. Вони не привертають зайвої уваги, але додають елегантності та вишуканості зовнішньому вигляду.
Які прикраси можна віднести до базових:
- Пусети. Акуратні сережки з діамантами, перлами, прозорими фіанітами чи перламутровими вставками – ідеальне рішення для багатьох образів.
- Підвіска на тонкому ланцюжку з мініатюрним кулоном. Це може бути символіка, камінь чи геометричний декоративний елемент.
- Каблучка. Окрім солітерів актуальними для повсякденного носіння є каблучки-доріжки та моделі без оздоблення. Важливо, щоб прикраса була зручною та не заважала звичній активності.
- Ланцюжковий браслет класичного чи фантазійного плетіння. Тонка прикраса гармонійно впишеться у зовнішній вигляд, підкреслюючи витонченість зап’ястка.
Для носіння на повсякденній основі ви можете обрати як срібло 925-ї проби, так і золото 585-ї проби, представлене у білому, жовтому та червоному кольорах. Хоча традиційно світлі метали вважаються більш практичними та універсальними.
Прикраси, які легко комбінувати з повсякденним вбранням: від джинсів до офісних костюмів
Підбираючи прикраси для повсякденного носіння, проаналізуйте свій гардероб. Це стосується улюблених кольорів, фасонів, крою, стилів та інших особливостей одягу. Почніть з основ, віддаючи перевагу універсальним рішенням. Пізніше зможете поступово доповнювати власну колекцію іншими прикрасами та створювати нові образи. І не бійтесь експериментувати у різноманітних комбінаціях.
Які поєднання можна створити з повсякденним одягом:
- джинси та футболка: до такого образу пасуватимуть невеликі сережки без оздоблення чи з символікою, тонкий ланцюжковий браслет або підвіска цікавої форми;
- сукня: доповніть сукню витонченим кольє, сережками або браслетом, враховуючи її фасон та колір. Наприклад, завжди актуальними є природні мотиви, такі як квіти, гілочки та листя, тварини, комахи;
- офісний костюм: у діловому образі доречні стримані та елегантні прикраси – невеликі золоті сережки у геометричному чи класичному стилі, тонкий ланцюжок з фігурним кулоном або лаконічна каблучка з єдиним каменем чи без оздоблення.
Ювелірний гардероб допомагає вам по-новому розкрити власний стиль та наділяє впевненістю у собі. З прикрасами з благородних металів ви завжди виглядатимете елегантно незалежно від ситуації.
Вибір матеріалів та форм
Для виготовлення ювелірних виробів традиційно використовується срібло 925-ї проби та золото 585-ї проби, представлене у жовтому, червоному та білому кольорах. Це красиві та зносостійкі сплави, що характеризуються довговічністю та міцністю. Срібло та біле золото вважаються популярним рішенням для повсякденного носіння, а червоне та жовте золото – варіантом для особливих виходів. Якщо казати про оздоблення, то прозоре каміння та перли залишаються в топі. Також актуальні й кольорові вставки: коштовне та напівкоштовне каміння, емаль, ювелірна кераміка.
Оскільки від повсякденних прикрас вимагається бути не тільки красивими, але й комфортними, то рекомендується вибирати мінімалістичні форми, прості лінії, геометрію, лаконічний дизайн та невеликі розміри, що не заважають протягом дня. Важливо звертати увагу й на зручність застібки: вона має бути надійною та легкою у використанні.
Використання прикрас для створення виразних акцентів та підкреслення унікального стилю
Вміло використовуючи ювелірні вироби, ви можете акцентувати увагу на різних частинах образу чи рисах зовнішності, створюючи неповторний стиль. Оберіть одну зону та головну прикрасу, що буде ключовим елементом зовнішнього вигляду. Грайте на контрастах, щоб зробити коштовності помітними. Наприклад, одягніть кольорові прикраси з монохромним одягом або, навпаки, лаконічні ювелірні вироби – з яскравим вбранням. Поєднуйте масивні прикраси з ніжними образами. Спробуйте додати романтичні нотки образу в стилі "гранж" за допомогою квіткових мотивів чи вишуканих завитків. Але пам’ятайте, що акцентними краще залишати 1-2 прикраси.