Золото, срібло та бронза – липневі досягнення миколаївських спортсменів

В м. Самсун (Туреччина) з 18 до 30 липня проходять ХХІІІ Дефлімпійські Ігри. В склад збірної команди України 5 Миколаївських спортсменів: Віктор Антипенко (вільна та греко-римська боротьба),  Віталій Корепанов (вільна боротьба), Сергій Баєв (футбол), Віктор Конкін (плавання), Юлія Павленко (тхеквондо). Спортсмени вже здобули перші досягення: Віктор Конкін отримав срібло в естафеті з плавання, а Віктор  Антипенко - бронзу в греко-римській боротьбі. Про це повідомили в ОДА.

У період з 8 до 24  липня у Великобританії відбувався Чемпіонат Світу  з легкої  атлетики серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату, вадами зору та вадами фізичного і розумового розвитку.  Миколаївський спортсмен Ігор Цвєтов здобув дві золоті медалі на дистанціях 100 і 200 метрів (тренер В. Деркач).

У Німеччині м. Лепціг  з 19 по 26 липня проходить  чемпіонат світу з фехтування, на якому Ольга Харлан виборола золото. У фіналі спортсменка отримала перемогу над Аззою Бесбес із Туніса. Поєдинок завершився перемогою українки з рахунком 15:5.

Ольга Харлан втретє стала чемпіонкою світу в особистій першості. Крім того, Ольга двічі ставала світовою чемпіонкою в складі збірної України в командних змаганнях.