Команда Миколаївської ОДА виграла футбольний турнір з нагоди Дня Незалежності України

23 серпня 2017 року на полі із штучним покриттям Миколаївського міського стадіону «Піонер» відбувся турнір з міні-футболу присвячений 26-річниці з Дня проголошення Незалежності України, який було проведено за ініціативи Миколаївської обласної державної адміністрації та за сприяння Федерації футболу Миколаївської області.

За результатами змагань переможцями стала команда Миколаївської облдержадміністрації. Друге місце та «срібні» нагороди турніру дісталися представникам творчої інтелігенції, а третє місце зайняли гравці збірної команди Управління Південного офісу Держаудитслужби в Миколаївській області.

Призерів та переможців турніру нагородили кубками та грамотами, а капітанам команд запропонували провести подібний турнір з нагоди святкування Дня міста Миколаєва.