У Надбузькому професійному аграрному ліцеї пройшли навчання рятувальників
20 жовтня на базі Надбузького професійного аграрного ліцею особовим складом 19 Державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Миколаївській області та адміністрацією об’єкту проведено тактичні заняття, під час яких відпрацьовано дії у разі виникнення пожежі.
Мета навчань полягала у відточенні вогнеборцями професійної майстерності та готовності до оперативного реагування у разі вогневого випадку на об’єкті з масовим перебуванням дітей.








