Интересные Новости

Доброволець Ілля Зелінський. Про оборону Миколаєва, звільнення Херсонщини, мобілізацію та повоєнні зміни

29 мая, 15:45
Ілля Зелінський – доброволець, учасник АТО, громадський діяч. В Миколаєві відомий як лідер громадського формування «Бузький гард», що опікувалось культурними та екологічними питаннями в обласному центрі та в регіоні в цілому. 

«Ми повертаємось»: керівник херсонського театру ім. Куліша про життя в окупації, нові вистави та відродження сцени

18 Дек, 11:07
Херсон знову повернувся на українську землю. Життя тут поступово налагоджується, проте окупанти продовжують нищити місто з іншого берегу Дніпра. Проте херсонці доводять – їх більше не скорити.

Тортури та порятунок воїнів ЗСУ: керівник Снігурівської лікарні розповів про жахи окупації

1 Дек, 20:15
Захисники України поступово звільняють території Миколаївщини від російських загарбників. Зокрема історичним днем в історії нашого краю стало визволення окупованого міста Снігурівка, жителі якого майже 9 місяців перебували «за колючим дротом».
Села Миколаївщини

«Нас не треба звільняти!» - як живуть прифронтові села Миколаївщини під пожежами та обстрілами загарбників

9 Июл, 14:07
Прифронтові та фронтові села Миколаївщини потерпають від масивних обстрілів усім можливим важким озброєнням російської армії. Деякі села Миколаївщини та Херсонщини зруйновані вщент — там нічого не залишилось від соціальної інфраструктури і дуже багато руйнувань приватних осель.

«Чекають на наше повернення»: миколаївські рятувальники розказали про своїх чотирьохлапих друзів

31 мая, 20:00
Чотирьохлапі помічники миколаївських рятувальників не дають їм впасти духом. Зокрема у пожежній частині №5 ГУ ДСНС України у Миколаївській області  мешкає кіт Космос та пес Гриша.

Эвакуация на границу с Николаева: что нужно знать?

12 Мар, 09:40
Военные действия российских оккупантов на территории Украины вынудили тысячи семей покинуть границы нашего государства. Многие жители, в том числе Николаевской области, выбрали в качестве пристанища ближайшую от нашей области страну - Молдавию.

Страницы