Интересные Новости

Супермаркеты «Велмарт» и «Велика кишеня» перейдут на самообслуживание при помощи мобильного приложения

7 Мар, 09:26
Технический старт приложения Pick&Go произошел в феврале, а до конца марта ритейлер подключит все магазины сети Велмарт, а затем Велика Кишеня и ВК Экспресс. Retail Group была одной из первых компаний, которая начала внедрение касс самообслуживания

«Украинцы – более открытые и трудолюбивые»: уроженка Николаева поделилась впечатлениями о жизни в Англии

19 Фев, 17:21
Юлия Стамат родом из Николаева. Однако сейчас девушка проживает в столице Великобритании Лондоне. Она поделилась своими впечатлениями от жизни за границей, а также сравнила менталитет украинцев и британцев. Юлия призывает соотечественников любить свой край и свою страну, ведь более открытых и трудолюбивых людей, чем украинцы, она не встречала.

Проникнення російського впливу в українські медіа: цілі, засоби та шляхи протидії

12 Фев, 16:21
«Вільні громадяни зобов’язані постійно підтримувати у собі ревність супроти підступних засобів іноземного впливу, оскільки досвід та історія свідчать про те, що іноземний вплив є одним з найбільших ворогів республіканського правління. Та ревність ця стане у пригоді лише тоді, коли буде застосована безпристрасно…»

Воспряли курсом: почему подешевел доллар и что ждет валютный рынок после выборов

11 Фев, 12:06
Курс гривны к доллару в феврале укрепился после притока валюты от экспортеров и иностранцев, скупающих украинские гособлигации. Наблюдая падение котировок доллара, население также стало сдавать иностранную валюту, позволив гривне еще больше отыграть позиции на валютном рынке.

Не лише Бориспіль. Чому малі аеропорти України почали швидко зростати

1 Фев, 13:10
Пасажиропотік в українських аеропортах продовжує зростати рекордними темпами, а невеликі летовища розвиваються найдинамічніше. Експерти з оптимізмом оцінюють перспективи відродження регіональних аеропортів України.

Януковича засудили до 13 років ув'язнення

24 Янв, 22:49
Оболонський райсуд Києва у четвер, 24 січня, визнав екс-президента Віктора Януковича винним у державній зраді та пособництві у веденні агресивної війни. Його засудили до 13 років ув'язнення.

Томос для Української православної церкви: що потрібно знати українцям?

6 Янв, 12:11
Предстоятель Православної церкви України, митрополит Київський і всієї України Епіфаній 6 січня отримав Томос із рук Вселенського патріарха Варфоломія під час урочистої літургії у патріаршому соборі св. Георгія у Стамбулі. Цей документ означає завершення процедури утворення нової церкви та надання їй автокефалії з боку Константинополя, - повідомляє "Главком"
 

Не Захарченком, так Томосом

18 Дек, 19:24

Російська пропагандистська активність на українському напрямку та проникнення меседжів російської пропаганди в українські ЗМІ різко зросли в серпні — жовтні, - про це повідомляє detector.media.

Як ми вже неодноразово писали, спалахи російської пропагандистської активності стосовно України пояснюються необхідністю супроводжувати політичні, економічні чи військові цілі Кремля щодо сусідньої держави.

Святий Миколай популярніший за Діда Мороза – соціологічне опитування

17 Дек, 12:50
За результатами дослідження, проведеного Соціологічною групою «Рейтинг», майже 70% опитуваних українців мають традицію дарувати подарунки на День святого Миколая. Близько 30% такої традиції не притримуються. Таку інформацію надає Дивись.info.

Страницы