Чи приймуть у Миколаєві Концепцію комплексного озеленення міста

Тернопіль – єдине місто в Україні, яке прийняло Концепцію комплексного озеленення міста. 
А Миколаїв ??

У концепції озеленення Тернополя чітко визначено і паркові зони і житлові масиви, розписано яким чином має відбуватися озеленення. 
А в Миколаєві ??

Мета програми озеленення Тернополя: щоб на кожного тернополянина припадало 80 кв.м зелених насаджень. 
А в Миколаєві ??

Відповідно до офіційних статистичних даних, починаючи з 2011 року у Тернополі висаджено 7 343 дерева та 1330 декоративних кущів. 
А в Миколаєві ??

В Тернополі постійно діє акція «висади екзоту» 
А в Миколаєві ??

В рамках акції висаджено: 100 саджанців унікальної породи катальпа бігнонієвидна. 10 саджанців тису ягідного та 10 кущів клокички перистої, яка занесена до Червоної книги України; 60 шт. саджанців породи каштан Бріотті; 50 саджанців дерев породи дуб червоний.
А в Миколаєві ??

В Тернополі приймають рішення щодо видового складу посадкового матеріалу: "Рішення щодо видового складу посадкового матеріалу прийнято згідно рекомендацій ландшафтників міської ради та спеціалізованих організацій. Його суть полягає в тому, що у сквері зростають породи дерев із розмаїтою кольоровою гамою зелених відтінків. Висадження кленів значно підсилить бордовими та червоними барвами існуючий зелений покрив, а також – надасть відчуття святковості та довершеності. Листя катальпи вирізняється від аборигенних порід дерев західного регіону яскраво-салатовим забарвленням, що привносить відчуття свіжості та освітленості.
А в Миколаєві ??