Під вітрилами перемог: у Миколаєві відзначили призерів фестивалю «Зимові свята»

Під вітрилами перемог: у Миколаєві відзначили призерів фестивалю «Зимові свята»

У Миколаєві відзначили призерів фестивалю «Зимові свята» - юних яхтсменів міста.

Про це кореспонденту СВІДОК.info розказав директор ОСДЮСШОР з вітрильного спорту «Обласний яхт-клуб» Олег Стефановський.

«Адміністрація нашої школи вирішила провести такий захід до різдвяних свят для наших діточок. Це дуже важливо, адже зараз свята масштабно не відзначають через війну. Наш захід спрямований на створення позитивних емоцій для дітей», - зазначив він.

До того ж захід став своєрідним підбиттям підсумків зимового спортивного фестивалю «Зимові свята» який нещодавно завершився у вітрильній школі.

«В рамках фестивалю ми провели ряд комплексів з різними вправами у різних вікових групах. Туди ввійшли різні програми із загальної фізичної підготовки, які ми можемо виконати на березі. Вони насамперед спрямовані на розвиток витривалості, моторики: шахи, теніс, силові вправи і т.п», - підкреслив він.

Спільно з партнерами школи – «Ротарі Клуб Миколаїв» усім переможцям та призерам фестивалю презентували пам'ятні календарі на вітрильну тематику, солодкі подарунки, а тренерам юних яхтсменів м'ячі.

«Рік починається, а для того, щоб рахувати дні перемог треба мати належний інструмент. Який інструмент? Звісно календар. Який же календар має бути у яхтсмена? Ну звісно про яхти, вітрила з необхідною теоретичною інформацією. Вам рахувати ваші перемоги у новому 2023 році», - сказав паст-президенту клубу Артем Ващиленко.

Гордість Миколаєва - спортсмени-вітрильники обов'язково гідно представлять наше місто на майбутніх змаганнях на воді.

Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу за посиланням